„Quick Service“_de
15643
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15643,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

„Quick Service“_de

About This Project

W marcu 2019r. mieliśmy przyjemność przygotowywania projektów językowych dokumentacji handlowej dla firmy “Quick Service”. Projekt został podzielony na etapy, składające się z tworzenia dokumentacji ze względu na jej rodzaj. W pierwszym etapie, dokonaliśmy modyfikacji obecnych szablonów papieru firmowego, tłumacząc stopkę na język niemiecki oraz przetłumaczyliśmy na język niemiecki szablony oferty. W drugim etapie, zajęliśmy się tłumaczeniem prawnym poszczególnych paragrafów umowy wraz z szablonami załączników. Ze względu na specyfikę profilu klienta, tłumaczenie było zarówno techniczne pod kątem realizowanych usług, ale jednocześnie połączone z tłumaczeniem prawnym na język niemiecki.

Całość realizacji trwała 3 tygodnie, komunikując się z klientem w formie mailowej. Projekt zakończony sukcesem, z pełną satysfakcją klienta.

Date